SAYGI İÇİN SOKAK FUTBOLU TURNUVASI FAALİYET TAKVİMİ

  • Turnuva Bilgilendirme Toplantıları:
  1. Yer: Antalya Ticaret Borsası Toplantı Salonu (Yivli Minare karşısı)
  2. İlkokullardan gelen sorumlu öğretmen ve idareciler:03.2019 Çarşamba, Saat:15:00 – 17:00
  3. Ortaokullardan gelen sorumlu öğretmen ve idareciler:03.2019 Perşembe, Saat: 15:00 – 17:00
  4. Liselerden gelen sorumlu öğretmen ve idareciler: 03.2019 Cuma, Saat: 15:00 – 17:00
  • Etkinliklerin Düzenleneceği Yer: Zeytinpark – Ahatlı Mahallesi, 07090 Kepez/Antalya (Otogar Yanı)
  • Turnuva Başvuru Adresi :hosgoruicinfutbol.com
  • Son Başvuru Tarihi : 21 Mart 2019 Perşembe Saat: 23:59
  • Kuralar: 22 Mart 2019 Cuma Saat 15:00’de Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü 10.000 Kişilik Spor Salonu’nun Toplantı Salonunda çekilecektir.
  • Kategoriler:

KATEGORİLER

DOĞUM TARİHLERİ
MİNİKLER KADIN 2009-2010-2011
ERKEK
KÜÇÜKLER KADIN 2007-2008
ERKEK
YILDIZLAR KADIN 2005-2006
ERKEK
GENÇLER KADIN 2001-2002-2003-2004
ERKEK
  • Turnuva Tarihleri:

KATEGORİLER

TURNUVA TARİHLERİ
MİNİKLER KADIN 1 – 2 – 3 – 4 – 5 Nisan 2019
ERKEK
KÜÇÜKLER KADIN 1 – 2 – 3 – 4 – 5 Nisan 2019
ERKEK
YILDIZLAR KADIN 8 – 9 – 10 – 11 – 12 Nisan 2019
ERKEK
GENÇLER KADIN 15 – 16 – 17 – 18 – 19 Nisan 2019
ERKEK

 

  • Turnuvaya katılım ücretsizdir.
  • Turnuvaya katılacak her okul kendi öğrencilerinden oluşacak sporcular ile başvuru yapabilecektir.
  • Son başvuru tarihinde yeterli takım sayısına ulaşılmaz ise Organizasyon Komitesi birden fazla takımla katılmak isteyen okullara bizzat ulaşarak, bilgilendirme yapacaktır.
  • Bütün kategorilerde finaller 27.04.2019 Cumartesi günü 17:00 – 18:00 saatleri arasında Avrupa Fair Play Şampiyonası finalinden hemen önce Muratpaşa Kent Meydanı’nda yapılacaktır.
  • Maçlar üç sahada aynı anda yapılacaktır.
  • Sahalara 1 nolu, 2 nolu ve 3 nolu saha diye isimler asılacaktır. Maçlar devam ederken bir sonraki maçlar anons edilecek ve sporcuların hazır olması istenecektir.
  • Maçlar 10:00 – 15:00 saatleri arasında yapılacaktır.
  • 12:30 – 13:30 arasında dinlenme ve öğle yemeği arası verilecektir.

 

HER KATEGORİDE TURNUVANIN İLK GÜNÜ PROGRAMI

09:00                    Kayıt Kabul Masasının Kurulması

09:00 – 10:00     Sağlık Raporları ve Sporcu Kimliklerinin Kontrolü

10:00 – 10:30     Bütün Sporcularla Sahanın İçerisinde Toplantı

10:30 – 12:30     Sabah Maçları

12:30 – 13:30     Öğle Arası

13:30 – 15:00     Öğlen Maçları

15:00 –                Gün Sonu ve Malzemelerin Toplanması